УЗД органів калитки

04.06.2024

Вперше відвідала семінар Олексія Володимировича Дутчака.Була приємно вражена підготовкою та подачею матеріалу.Лектор з легкістю пояснив всі тонкощі проведення обстеження. Дякую за нові знання і до зустрічі на наступних семінарах

Валентина Оніщук

Я в захваті

04.06.2024

Якщо сказати коротко. То реально нема слів. Лектор мега- молодець. Другий день ходжу в захваті. Буду рекомендувати колегам. А основне лектор, простий у спілкуванні. І хоче поділитись своїми знаннями.

Галина

Органи калитки(Дутчак О. В)

04.06.2024

Курс був бомбезний. Лектор виклався на всі 100%.дякуємо за насичений та продуктивний день

Віктор

Цікаво, доступно, доказово!

04.06.2024

Чудовий лектор, який ділиться знаннями та досвідом!

Дякуємо!

Мирослава

УЗД-інновації в косметології та дерматології

20.04.2024

Вчитися ніколи не пізно. Чудовий лектор Ірина Степанівна, теоретичне підгрунтя та практичний досвід, обмін знаннями та спільні комунікації. Дякую за фоновий старт в УЗД в косметології та в дерматології. Цікаво, повчально, академічно, фахово! Дякую. Віват, Ультрамед! Як завжди, класно!

Уляна Лущик

УЗД кульшових суглобів у дітей до 1 року

14.04.2024

Мега крутий курс.Все по суті, без зайвого. Чіткий виклад і відпрацювання практичних навичок. Дууууже рекомендую

Ірина Чаплоуцька

Дуже класний лектор (Олексій Дутчак)

03.04.2024

Лектор дуже доступно пояснює , без зайвих слів( хоть і багато інформації). Навчатися одне задоволення! І музика на задньому фоні тільки в плюс )

Максим

Тренінг Дутчака Олексія «УЗД органів калитки»

27.03.2024

Вже неодноразово відвідую семінари Дутчака Олексія Володимировича і кожного разу дізнаюся все більше нової та підтвердженої інформації , цікава подача матеріалу та викладка професійних кейсів відразу з розбором патології , дуже доступно та конструктивно викладений повний висновок з нормою та описом патологій , що дуже допомагає в подальшій лікарській діяльності !!!

Ярослава Туровська

Про тренінг Дутчака Олексія УЗД шлунково-кишкового тракту

07.02.2024

Я лікар-гастроентеролог, доцент кафедри внутрішньої медицини. Нещодавно прослухала тренінг про УЗД ШКТ. Ще зовсім недавно лікарська спільнота не так активно сприймала дане дослідження. Проте, на протязі останніх декількох років призначення мною такого УЗД хворим допомагало у багатьох клінічних ситуаціях і, чесно кажучи, часто результати дивували. Хочу відмітити професійність Дутчака Олексія, як лікаря, так і ментора. Його тренінг був абсолютно доступним і цікавим не лише спеціалістам УЗД, а й людям без володіння цією методикою. Я продовжую активно скеровувати пацієнтів на УЗД ШКТ і вважаю, що такі тренінги є необхідними для більш глибокого розуміння методу та доцільності його використання у лікарській практиці. Дякую організаторам і ментору!

Гук-Лешневська Зоряна

УЗД Шлунково-кишкового тракту

05.02.2024

Дякую Олексію Дутчаку за чудове викладання матеріалу. Дуже гарно викладений матеріал без води та лірики, постійно використовую методику обстеження у своїй практиці. Особливо порадував чіткий план протоколу та опису патології. Ще раз дякую!

Олександр Мамонов