Про тренінг Дутчака Олексія УЗД шлунково-кишкового тракту

Rated 5 out of 5
07.02.2024

Я лікар-гастроентеролог, доцент кафедри внутрішньої медицини. Нещодавно прослухала тренінг про УЗД ШКТ. Ще зовсім недавно лікарська спільнота не так активно сприймала дане дослідження. Проте, на протязі останніх декількох років призначення мною такого УЗД хворим допомагало у багатьох клінічних ситуаціях і, чесно кажучи, часто результати дивували. Хочу відмітити професійність Дутчака Олексія, як лікаря, так і ментора. Його тренінг був абсолютно доступним і цікавим не лише спеціалістам УЗД, а й людям без володіння цією методикою. Я продовжую активно скеровувати пацієнтів на УЗД ШКТ і вважаю, що такі тренінги є необхідними для більш глибокого розуміння методу та доцільності його використання у лікарській практиці. Дякую організаторам і ментору!

Гук-Лешневська Зоряна

УЗД Шлунково-кишкового тракту

Rated 5 out of 5
05.02.2024

Дякую Олексію Дутчаку за чудове викладання матеріалу. Дуже гарно викладений матеріал без води та лірики, постійно використовую методику обстеження у своїй практиці. Особливо порадував чіткий план протоколу та опису патології. Ще раз дякую!

Олександр Мамонов

Тренінг Дутчака О.В. УЗД ШКТ. Не фантастика, а рутина сьогодення

Rated 5 out of 5
05.02.2024

Була на тренінгу в Дутчака Олексія. Дуже доступно та якісно поданий матеріал, взяла для себе багато цікавої та підтвердженої інформації ( яку на схожих лекція по даній темі раніше не чула)

2 дні пролетіли дуже швидко незважаючи на велику кількість матеріалу та практики!

Щиро вдячна Олексію Володимировичу та Медичним Студіям за організацію такого чудового тренінгу!

Христина

Без назви

Rated 5 out of 5
22.12.2023

Дуже цікаві студії! Надзвичайно фахові лектори, мультимедійні презентації та постійна демонстрація техніки УЗД на пацієнтах-моделях зробили навчання легким та захоплюючим. Отримані знання негайно закріплювали на практичних тренінгах.

Андрій Яцкевич

Рекомендую лікарям клініцистам відвідувати такі навчання.

Rated 5 out of 5
18.12.2023

Майстер -клас по плечовому суглобу пройшов на високому професійному рівні. Андрій Романович чудово виклав теоретичний матеріал,показав як проводити обстеження і разом з Юрієм Олексійовичем допомагали кожному з нас опановувати навички УЗ обстеження плеча,виводити кожну структуру. Дуже дякую Аскольду Романовичу,Андрію Романовичу,Юрію Олексійовичу, Анастасії і всім причетним за можливість здобувати нові знання та навички в такий непростий час! Сподіваюсь знову зустрітися на таких заходах і рекомендую лікарям клініцистам відвідувати такі навчання!

Лариса

Без назви

Rated 5 out of 5
28.11.2023

Чудовий курс!Рекомендую!

Віра

УЗД екстракраніальних судин

Rated 5 out of 5
28.11.2023

Курс чудовий, лектори професіонали своєї справи,все доступно та якісно. Дякую

Альона

Колінний суглоб

Rated 5 out of 5
28.11.2023

Дякую! Два дні тренінгу пролетіли дуже швидко,було цікаво. Хочеться робити так як Андрій Романович.Лекційний матеріал поданий доступно,інформативно. Клінічні випадки були цікаві.Практичні навички надихають! Бажаю всім організаторам,Андрію Романовичу міцного здоров’я та творчих успіхів!

Лариса Павлів

Кульшовий та ліктевий суглоби

Rated 5 out of 5
30.10.2023

Прекрасно організовано та проведено тренінг.Чудово,професійно,доступно,інформативно та дуже цікаво Андрій Романович розповів,показав,пояснив норму,патологію та основи УЗ діагностики кульщового та ліктевого суглобів.Дякую Андрію Романовичу,всім організаторам тренінгу за Вашу працю і бажаю міцного здоров’я та творчих успіхів!

Лариса Павлів

Ультразвукова діагностика шлунково-кишкового тракту !

Rated 5 out of 5
24.10.2023

Чудовий семінар , все досить структурно та організовано, не було чогось зайвого та непотрібного , ментор Олексій Володимирович дуже доступно та зрозуміло подав інформацію , дякую за таку конференцію !

Ярослава Туровська