Вибрані питання сучасної ехографії в діагностиці патологічних змін в ділянці голови та шиї

Кучер Аскольд Романович

Мота Ірина Степанівна

Дутчак Олексій Володимирович

Для спеціальностей

Програма заходу

Вибрані питання сучасної ехографії в діагностиці патологічних змін в ділянці голови та шиї

День І

Методологія ультрасонографії шиї та голови. Ультрасонографія лімфаденопатій.

10.00-11.30

Основні поняття та принципи ультрасонографії ділянки голови та шиї. Стандартні доступи для обстеження структур голови та шиї.

11.30-13.00

Ультразвукові критерії оцінки лімфатичних вузлів та їх характеристики. Лімфатичні колектори ділянки голови та шиї.

13.00-14.00

Перерва

14.00-16.00

Ехосеміотика доброякісних та злоякісних аденопатій в ділянці голови та шиї. Особливості протікання лімфаденопатій у дітей та підлітків.

16.00-17.00

Майстер-клас: демонстрація методики обстеження ділянки голови та шиї, відпрацювання методики обстеження учасниками семінару під наглядом спеціалістів.

День ІI

Ультрасонографія найпоширеніших захворювань м'яких тканин шиї та голови.

10.00-11.30

Ультрасонографія об’ємних процесів в ділянці голови та шиї (І частина)

11.30-13.00

Ультрасонографія об’ємних процесів в ділянці голови та шиї (ІІ частина)

13.00-14.00

Перерва

14.00-15.30

Синдромна ультразвукова діагностика захворювань великих слинних залоз.

15.30-17.00

Розбір клінічних випадків, запитання та відповіді. Майстер клас по обстеженню пацієнтів з патологією м’яких тканин голови та шиї. Тестовий контроль.

Про менторів

Кучер Аскольд Романович

к.м.н., доцент кафедри променевої діагностики ФПДО Львівського Національного медичного університету ім. Данила Галицького, засновник та головний лікар клініки «УЛЬТРАМЕД», м. Львів. Досвідчений фахівець УЗД. Стаж роботи – більше 30 років. Стажування в багатьох клініках Європи, автор більше 100 друкованих праць, в тому числі двох монографій, 10 патентів на винахід, співавтор Національного керівництва з променевої діагностики (2021р).

Кучер Аскольд Романович, лікар ультразвукової діагностики вищої категорії
mota-iryna-stepanivna

Мота Ірина Степанівна

Спеціалізація – ультразвукова діагностика. Учасниця щорічного ESR ( Європейський конгрес радіологів),  член Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики (УАФУД) та Європейської асоціації медицини та біології (EFSUMB), доповідач на всеукраїнських та міжнародних конференціях, співавтор наукових статей.

Дутчак Олексій Володимирович

Спеціалізація – ультразвукова діагностика. Учасник національних та міжнародних конференцій Міжнародної Асоціації Ультразвуку (EFSUMB), співавтор наукових статей.

dutchak-oleksij-volodymyrovych

Ваші питання - Наші відповіді

Зареєструватись на подію дуже просто – впишіть свої дані, електронну адресу і контактний телефон. У відповідь на Вашу пошту прийде лист з реквізитами для оплати заходу. Важливо всі дані вносити без помилок, адже контактна інформація дуже важлива в плані комунікації, особливо при онлайн-заходах. Після оплати заходу ваша реєстрація вважається успішною.

Участь в заходах вимагається оплачувати відразу після подання заявки. В зворотному листі ми пропонуємо кілька варіантів оплати на рахунок підприємства провайдера.

Вносячи оплату, Ви підтверджуєте свою участь у заході. Особливо це важливо, коли захід розрахований на маленьку аудиторію.

Якщо захід відбувається в онлайн форматі-тоді запис лекції доступний 60 днів.

Як в очних, так і в онлайн-заходах передбачено питання ментору і виділено на це час.

Тестування треба проходити за посиланням. При реєстрації на тестування вказуйте своє прізвище, імʼя, по батькові коректно, без помилок і свою електронну адресу. Тестування можна проходити один раз. Важливо набрати більше 80 відсотків правильних відповідей. Дані тестування подаються разом із списками учасників в МОЗ для отримання сертифікатів.

Всі наші учасники отримують сертифікати із балами БПР. Ми відправимо Вам сертифікат електронною поштою, одразу після опублікування на сайті МОЗ нашої проведеної події. Це може зайняти деякий час.

Нарахування балів БПР відбувається згідно із наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів». Ми пильнуємо за відповідністю наших програм до системи нарахування балів.

Реєстрацію

ЗАВЕРШЕНО

Балів БПР

25

Вартість

3500 грн

Адреса проведення

Клініка «Ультрамед», вул. Ставова 7В, м. Львів

Детальніше

Картка заходу БПР

Реєстраційний номер заходу БПР

5500042

Балів БПР

10

Вартість

1000 грн

50

Учасників

2

Дні

60

Днів – доступ до запису

20

Балів БПР

Приєднуйтесь до унікальної події!

  • Досвідчений стоматолог поділиться безцінними знаннями в області цифрових технологій.
  • Практичні знання, які ви зможете використати у своїй роботі! 
  • Сертифікація – семінар. Нараховуємо бали безперервного професійного розвитку згідно наказу МОЗ. Надсилаємо електронний сертифікат.