УЗД в гінекології. Шлях від початківця до експерта

Шупенюк Людмила Леонтіївна

Волик Нелла Кузьмівна

Для спеціальностей

Програма заходу

УЗД в гінекології. Шлях від початківця до експерта

День І

10.00-11.45

Методологія УЗД в гінекології: аппаратура, датчики, режими. Оптимізація та кнопкологія: як отримати якісне зображення.

11.45-12.00

Кава-брейк.

12.00-14.00

Анатомія та фізіологія. Регуляція менструального циклу. УЗ оцінка морфології матки та придатків в нормі в пре- та постменопаузі.

14.00-15.00

Перерва.

15.00-16.30

Порушення овуляції.

16.30-18.00

Сучасні класифікації та консенсуси (протоколи) термінологія лікаря сонолога в протоколах УЗД матки (те саме для придатків) (FIGO, MUSA,IETA, IDEA) (IOTA,O-RADS).

День ІI

10.00-11.45

Міома та аденоміоз: типові ехоознаки, прямі та непрямі ознаки аденоміозу.

11.45-12.00

Кава-брейк

12.00-14.00

Патологія ендометрія: гіперпластичні процеси ендометрія (гіперплазія ендометрія, поліп ендометрія, рак ендометрія), обнадійливі або тривожні ехоморфологічні ознаки патології ендометрія.

14.00-15.00

Перерва

15.00-16.30

Сучасні класифікації та консенсуси (протоколи) термінологія лікаря сонолога в протоколах УЗД придатків (IOTA,O-RADS). Пухлиноподібні ураження та справжні пухлини яєчників. Принципи прогнозування малігнізації та стратифікації ризику.

16.30-18.00

Майстер клас. Питання та відповіді. Тестовий контроль.

Про менторів

Шупенюк Людмила Леонтіївна

лікар акушер-гінеколог, стаж роботи 32 роки, вища кваліфікаційна категорія, лікар ультразвукової діагностики, стаж роботи 17 років, вища кваліфікаційна категорія.

 

Працювала лікарем пологового будинку, жіночої консультації, гінекологом-ендокринологом, лікарем ультразвукової діагностики. З 2020 є засновником і провідним фахівцем MC Shupeniuk.

 

Спікер медичних конференцій, майстер-класів, семінарів для лікарів та пацієнтів. Має свій ютуб-канал, де висвітлює питання повʼязані з жіночим здоровʼям, є визнаним лідером думок в своїй галузі.

shupeniuk_liudmyla_leontiivna
volyk_nella_kuzmivna

Волик Нелла Кузьмівна

доцент кафедри радіології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика. Лікар ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії, клінічний консультант з УЗД в гінекології та пренатальної діагностики в МЦ «Репролайф», МЦ «Шупенюк клаб» Київ, сертифікований спеціаліст FMF, Консультант Protech Solutions Ukraine з клінічного навчання користувачів ультразвукового обладнання GE.

 

Понад 30 років клінічного та викладацького досвіду в ультразвуковій діагностиці. Автор та співавтор понад 60 наукових публікацій, 3-х вітчизняних підручників з діагностичної радіології. Запрошений лектор з УЗД в акушерстві та гінекології для Національних/Міжнародних науково-практичних форумів. Член правління Української Асоціації фахівців ультразвукової діагностики та Українського допплер клубу, дійсний член Міжнародного товариства ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології.

Ваші питання - Наші відповіді

Зареєструватись на подію дуже просто – впишіть свої дані, електронну адресу і контактний телефон. У відповідь на Вашу пошту прийде лист з реквізитами для оплати заходу. Важливо всі дані вносити без помилок, адже контактна інформація дуже важлива в плані комунікації, особливо при онлайн-заходах. Після оплати заходу ваша реєстрація вважається успішною.

Участь в заходах вимагається оплачувати відразу після подання заявки. В зворотному листі ми пропонуємо кілька варіантів оплати на рахунок підприємства провайдера.

Вносячи оплату, Ви підтверджуєте свою участь у заході. Особливо це важливо, коли захід розрахований на маленьку аудиторію.

Якщо захід відбувається в онлайн форматі-тоді запис лекції доступний 60 днів.

Як в очних, так і в онлайн-заходах передбачено питання ментору і виділено на це час.

Тестування треба проходити за посиланням. При реєстрації на тестування вказуйте своє прізвище, імʼя, по батькові коректно, без помилок і свою електронну адресу. Тестування можна проходити один раз. Важливо набрати більше 80 відсотків правильних відповідей. Дані тестування подаються разом із списками учасників в МОЗ для отримання сертифікатів.

Всі наші учасники отримують сертифікати із балами БПР. Ми відправимо Вам сертифікат електронною поштою, одразу після опублікування на сайті МОЗ нашої проведеної події. Це може зайняти деякий час.

Нарахування балів БПР відбувається згідно із наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів». Ми пильнуємо за відповідністю наших програм до системи нарахування балів.

Реєстрація

ЗАВЕРШЕНО

Балів БПР

20

Вартість

6000 грн

Адреса проведення

Готель «LOFT7»
м. Львів, вул. Куліша, 47а

Детальніше

Картка заходу БПР

Реєстраційний номер заходу БПР

5505615