УЗД кульшових суглобів у дітей I року життя за методикою Графа

Горак Андрій Романович

Кучер Аскольд Романович

Для спеціальностей

Програма заходу

УЗД кульшових суглобів у дітей I року життя за методикою Графа

10.00-10.15

Вступ, ознайомлення учасників з програмою та розкладом навчання. Знайомство з лекторами курсу.

10.15-12.00

Етіологія та патогенез дисплазії кульшових суглобів у новонароджених. Основи та особливості рентгенологічної діагностики дисплазії. Оцінка правильності укладки та оцінки рентгенограм кульшових суглобів.

12.00-13.20

Ознайомлення з методикою УЗД кульшових суглобів за Графом.

13.20-14.00

Обід

14.00-14.30

Демонстрація тренером методики обстеження на пацієнті.

14.30-17.00

Відпрацювання практичних навичок обстеження на пацієнтах.

17.00-17.30

Підведення підсумків, відповіді на запитання.

17.30-18.00

Підсумкове тестове оцінювання набутих знань та практичних навичок.

Про менторів

Горак Андрій Романович

Лікар УЗД , лікар ортопед-травматолог, стаж роботи – 17 років загальний, з них 15 років в УЗД. Член Українського Доплерівського Клубу та член Європейської Асоціації Радіології (ESR), учасник та доповідач численних українських та міжнародних наукових конференцій, автор десятка наукових статей та патенту на корисну модель. Володіє оригінальними методиками УЗД суглобів та м’яких тканин: методикою обстеження кульшових суглобів у дітей І року життя (навчання у автора методики Р. Графа)

Кучер Аскольд Романович, лікар ультразвукової діагностики вищої категорії

Кучер Аскольд Романович

Лікар УЗД вищої категорії, к.м.н., доцент кафедри променевої діагностики ФПДО Львівського Національного університету ім. Данила Галицького, засновник та головний лікар клініки «УЛЬТРАМЕД» м. Львів. Тема кандидатської дисертації «Ультрасонографічна діагностика травматичних ушкоджень внутрішніх структур колінного суглоба». Вперше в Україні, запровадив курс «Ультрасонографія суглобів» на базі кафедри променевої діагностики ЛНМУ ім. Данила Галицького в 2004 р.

Ваші питання - Наші відповіді

Зареєструватись на подію дуже просто – впишіть свої дані.

 

УВАГА! Нова форма реєстрації на заходи БПР, затверджена МОЗ на 2024 рік – вимагає заповнення всіх комірок!

 

У відповідь на Вашу пошту чи Viber прийде лист з реквізитами для оплати заходу. Важливо, всі дані вносити без помилок, адже подані Вами дані необхідні для отримання СЕРТИФІКАТУ.

 

Після оплати заходу ваша реєстрація вважається успішною.

Участь в заходах вимагається оплачувати відразу після подання заявки. В зворотному листі ми пропонуємо кілька варіантів оплати на рахунок підприємства провайдера.

Вносячи оплату, Ви підтверджуєте свою участь у заході. Особливо це важливо, коли захід розрахований на маленьку аудиторію.

Якщо захід відбувається в онлайн форматі-тоді запис лекції доступний 60 днів.

Як в очних, так і в онлайн-заходах передбачено питання ментору і виділено на це час.

Тестування треба проходити за посиланням. При реєстрації на тестування вказуйте своє прізвище, імʼя, по батькові коректно, без помилок і свою електронну адресу. Тестування можна проходити один раз. Важливо набрати більше 80 відсотків правильних відповідей. Дані тестування подаються разом із списками учасників в МОЗ для отримання сертифікатів.

Всі наші учасники отримують сертифікати із балами БПР. Ми відправимо Вам сертифікат електронною поштою, одразу після опублікування на сайті МОЗ нашої проведеної події. Це може зайняти деякий час.

Нарахування балів БПР відбувається згідно із наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів». Ми пильнуємо за відповідністю наших програм до системи нарахування балів.

Реєстрацію

ЗАВЕРШЕНО

Балів БПР

15

Вартість

4000 грн

Адреса проведення

Клініка «Ультрамед», вул. Ставова 7В,
м. Львів

Детальніше

Картка заходу БПР

Реєстраційний номер заходу БПР

3702052