УЗД колінного суглоба: від початківця до експерта

Горак Андрій Романович

Білан Юрій Олексійович

Хращевський Денис Петрович

Для спеціальностей

Рівень
учасників

Програма заходу

УЗД колінного суглоба: від початківця до експерта

День І

10.00-10.15

Вступ: ознайомлення учасників з програмою та розкладом навчання. Знайомство з лектором.

10.15-12.00

Анатомія колінного суглоба.

12.00-13.20

Стандартні доступи для УЗ обстеження колінного суглоба.

13.20-14.00

Обід.

14.00-18.00

Відпрацювання практичних навичок обстеження колінних суглобів на моделях.

День ІI

10.00-11.00

УЗ семіотика травматичних ушкоджень колінного суглоба.

11.00 -12.00

УЗ семіотика дегенеративних захворювань колінного суглоба.

12.00-13.00

УЗ семіотика запальних захворювань колінного суглоба.

13.20-14.00

Обід.

14.00-15.00

УЗ семіотика пухлин колінного суглоба.

15.00-17.30

Клінічні випадки. Майстер-клас по обстеженню колінних суглобів пацієнтів з різними захворюваннями колінних суглобів. Запитання та відповіді.

17.30-18.00

Підсумкове тестове оцінювання набутих знань та практичних навичок.

Максимальна кількість учасників

18

Про менторів

Горак Андрій Романович

Лікар УЗД, лікар ортопед-травматолог, стаж роботи – 17 років загальний, з них 15 років в УЗД. Член Українського Доплерівського Клубу та член Європейської Асоціації Радіології (ESR), учасник та доповідач численних українських та міжнародних наукових конференцій, автор десятка наукових статей та патенту на корисну модель. Володіє оригінальними методами УЗД суглобів та м’яких тканин: методикою обстеження кульшових суглобів у дітей І року життя (навчання у автора методики Р. Графа), методика обстеження суглобів у пацієнтів хворих на гемофілію – HEAD-US (навчання у автора методики К. Мартіноллі), методика ін’єкційної терапії суглобів під контролем УСГ (серія онлайн семінарів та кадавер-курс від SonoSkills, Нідерланди).

horak
bilan_iurii_oleksiiovych

Білан Юрій Олексійович

Лікар УЗД, загальний стаж роботи 20 років, з яких лікарем ультразвукової діагностики 7 років. Лікар вищої категорії за спеціальністю рентгенологія.

Хращевський Денис Петрович

Лікар УЗД, загальний стаж роботи більше двох років, за період професійної діяльності здобув практичний досвід ультразвукової навігації внутрішньо-суглобових ін’єкцій ревматологічних пацієнтів. Інша медична діяльність: junior Clinical research associate у CRO «Tigermed», China.
khrashchevskyi_denys_petrovych

Ваші питання - Наші відповіді

Зареєструватись на подію дуже просто – впишіть свої дані, електронну адресу і контактний телефон. У відповідь на Вашу пошту прийде лист з реквізитами для оплати заходу. Важливо всі дані вносити без помилок, адже контактна інформація дуже важлива в плані комунікації, особливо при онлайн-заходах. Після оплати заходу ваша реєстрація вважається успішною.

Участь в заходах вимагається оплачувати відразу після подання заявки. В зворотному листі ми пропонуємо кілька варіантів оплати на рахунок підприємства провайдера.

Вносячи оплату, Ви підтверджуєте свою участь у заході. Особливо це важливо, коли захід розрахований на маленьку аудиторію.

Якщо захід відбувається в онлайн форматі-тоді запис лекції доступний 60 днів.

Як в очних, так і в онлайн-заходах передбачено питання ментору і виділено на це час.

Тестування треба проходити за посиланням. При реєстрації на тестування вказуйте своє прізвище, імʼя, по батькові коректно, без помилок і свою електронну адресу. Тестування можна проходити один раз. Важливо набрати більше 80 відсотків правильних відповідей. Дані тестування подаються разом із списками учасників в МОЗ для отримання сертифікатів.

Всі наші учасники отримують сертифікати із балами БПР. Ми відправимо Вам сертифікат електронною поштою, одразу після опублікування на сайті МОЗ нашої проведеної події. Це може зайняти деякий час.

Нарахування балів БПР відбувається згідно із наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів». Ми пильнуємо за відповідністю наших програм до системи нарахування балів.

Реєстрацію

ЗАВЕРШЕНО

Балів БПР

25

Вартість

5000 грн

Адреса проведення

Клініка «Ультрамед», вул. Ставова 7В,
м. Львів

Детальніше

Картка заходу БПР

Реєстраційний номер заходу БПР

3702553