Ультразвукова семіотика патології вен нижніх кінцівок

Пенюх Уляна Романівна

Мамчій Катерина Костянтинівна

Горак Андрій Романович

Для спеціальностей

Програма заходу

Ультразвукова семіотика патології вен нижніх кінцівок

День І

Особливості анатомії та функціонування венозної системи нижніх кінцівок. Методика ультразвукового обстеження вен нижніх кінцівок.

10.00-11.30

Нормальна анатомія венозної системи нижніх кінцівок. Ультразвукові скани норми, варіанти будови. Функціональні проби при обстеженні вен нижніх кінцівок.

11.30-13.00

Майстер клас : демонстрація методики обстеження вен нижніх кінцівок.
Проведення функціональних проб. Оформлення результатів у вигляді написання протоколу обстеження.

13.00-14.00

Перерва

14.00-17.00

Відпрацювання методики обстеження учасниками семінару під наглядом спеціалістів.

День ІI

Ультразвукові ознаки захворювань нижніх кінцівок.

10.00-11.00

Варикозна хвороба вен нижніх кінцівок.

11.00-13.00

Гострий та хронічний тромбози вен нижніх кінцівок.

13.00-14.00

Перерва

14.00-17.00

Майстер клас по обстеженню пацієнтів з захворюваннями вен нижніх кінцівок. Розбір клінічних випадків. Написання протоколів обстеження. Запитання та відповіді. Тестовий контроль.

Про менторів

Пенюх Уляна Романівна

Лікар УЗД 2 категорії, лікар ендокринолог, стаж роботи 20 років загальний з них 8 років в УЗД. Член УАФУД та Асоціації Радіологів України, учасник українських та міжнародних наукових конференцій. Лектор авторських семінарів присвячених УЗД ангіології.

peniukh_uliana_photo
Mamchij_Kateryna_photo

Мамчій Катерина Костянтинівна

Лікар УЗД, лікар терапевт, 2 атестаційна категорія. Стаж роботи 12 років, із них в лікарем УЗД 4 роки. Учасник національних та міжрегіональних конференцій. Пройшла навчання на курсі інформації та стажування за темою «Ультразвукова ангіологія» д-ра мед. наук Кулікова В.П.

Горак Андрій Романович

Лікар УЗД 1 категорії, лікар травматолог-ортопед, стаж роботи – 17 років загальний, з них 15 років в УЗД. Член Українського Доплерівського Клубу та член Європейської Асоціації Радіології (ESR), учасник та доповідач численних українських та міжнародних наукових конференцій, автор десятка наукових статей та патенту на корисну модель. Володіє оригінальними методиками УЗД суглобів та м’яких тканин, методикою триплексного ультразвукового обстеження судин ніг та рук.

horak

Ваші питання - Наші відповіді

Зареєструватись на подію дуже просто – впишіть свої дані, електронну адресу і контактний телефон. У відповідь на Вашу пошту прийде лист з реквізитами для оплати заходу. Важливо всі дані вносити без помилок, адже контактна інформація дуже важлива в плані комунікації, особливо при онлайн-заходах. Після оплати заходу ваша реєстрація вважається успішною.

Участь в заходах вимагається оплачувати відразу після подання заявки. В зворотному листі ми пропонуємо кілька варіантів оплати на рахунок підприємства провайдера.

Вносячи оплату, Ви підтверджуєте свою участь у заході. Особливо це важливо, коли захід розрахований на маленьку аудиторію.

Якщо захід відбувається в онлайн форматі-тоді запис лекції доступний 60 днів.

Як в очних, так і в онлайн-заходах передбачено питання ментору і виділено на це час.

Тестування треба проходити за посиланням. При реєстрації на тестування вказуйте своє прізвище, імʼя, по батькові коректно, без помилок і свою електронну адресу. Тестування можна проходити один раз. Важливо набрати більше 80 відсотків правильних відповідей. Дані тестування подаються разом із списками учасників в МОЗ для отримання сертифікатів.

Всі наші учасники отримують сертифікати із балами БПР. Ми відправимо Вам сертифікат електронною поштою, одразу після опублікування на сайті МОЗ нашої проведеної події. Це може зайняти деякий час.

Нарахування балів БПР відбувається згідно із наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів». Ми пильнуємо за відповідністю наших програм до системи нарахування балів.

Реєстрацію

ЗАВЕРШЕНО

Балів БПР

25

Вартість

3000 грн

Адреса проведення

Львів, вул. Ставова, 7В
Клініка "УЛЬТРАМЕД"

Детальніше

Картка заходу БПР

Реєстраційний номер заходу БПР

5502010

Балів БПР

10

Вартість

1000 грн

50

Учасників

2

Дні

60

Днів – доступ до запису

20

Балів БПР

Приєднуйтесь до унікальної події!

  • Досвідчений стоматолог поділиться безцінними знаннями в області цифрових технологій.
  • Практичні знання, які ви зможете використати у своїй роботі! 
  • Сертифікація – семінар. Нараховуємо бали безперервного професійного розвитку згідно наказу МОЗ. Надсилаємо електронний сертифікат.