Ультразвукова семіотика патології екстракраніальних судин (судин шиї)

Пенюх Уляна Романівна

Мамчій Катерина Костянтинівна

Для спеціальностей

Програма заходу

Особливості анатомії судин шиї та вимоги до проведення сканування судин. Методика ультразвукового обстеження судин шиї.

10:00-12:00

Майстер-клас: демонстрація методики обстеження судин шиї. Оформлення результатів у вигляді написання протоколу обстеження. Обговорення методики та відповіді на питання.

12:00-13:30

Практичне відпрацювання методики обстеження учасниками семінару під наглядом спеціалістів.

13:30-14:00

Перерва.

14:00-17:00

Практичне відпрацювання методики обстеження учасниками семінару під наглядом спеціалістів. Розбір клінічних випадків. Написання протоколів обстеження. Запитання та відповіді. Тестовий контроль.

Про менторів

Пенюх Уляна Романівна

Лікар ультразвукової діагностики, лікар ендокринолог, стаж роботи 20 років загальний з них 12 років в УЗД. Член УАФУД та Асоціації Радіологів України, учасник українських та міжнародних наукових конференцій. Лектор авторських семінарів, присвячених УЗД ангіології.
peniukh_uliana_photo
Mamchij_Kateryna_photo

Мамчій Катерина Костянтинівна

Лікар УЗД, лікар терапевт, 2 атестаційна категорія. Стаж роботи 12 років, із них в лікарем УЗД 4 роки. Учасник національних та міжрегіональних конференцій. Пройшла навчання на курсі інформації та стажування за темою «Ультразвукова ангіологія» д-ра мед. наук Кулікова В.П.

Ваші питання - Наші відповіді

Зареєструватись на подію дуже просто – впишіть свої дані, електронну адресу і контактний телефон. У відповідь на Вашу пошту прийде лист з реквізитами для оплати заходу. Важливо всі дані вносити без помилок, адже контактна інформація дуже важлива в плані комунікації, особливо при онлайн-заходах. Після оплати заходу ваша реєстрація вважається успішною.

Участь в заходах вимагається оплачувати відразу після подання заявки. В зворотному листі ми пропонуємо кілька варіантів оплати на рахунок підприємства провайдера.

Вносячи оплату, Ви підтверджуєте свою участь у заході. Особливо це важливо, коли захід розрахований на маленьку аудиторію.

Якщо захід відбувається в онлайн форматі-тоді запис лекції доступний 60 днів.

Як в очних, так і в онлайн-заходах передбачено питання ментору і виділено на це час.

Тестування треба проходити за посиланням. При реєстрації на тестування вказуйте своє прізвище, імʼя, по батькові коректно, без помилок і свою електронну адресу. Тестування можна проходити один раз. Важливо набрати більше 80 відсотків правильних відповідей. Дані тестування подаються разом із списками учасників в МОЗ для отримання сертифікатів.

Всі наші учасники отримують сертифікати із балами БПР. Ми відправимо Вам сертифікат електронною поштою, одразу після опублікування на сайті МОЗ нашої проведеної події. Це може зайняти деякий час.

Нарахування балів БПР відбувається згідно із наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів». Ми пильнуємо за відповідністю наших програм до системи нарахування балів.

Реєстрацію

ЗАВЕРШЕНО

Балів БПР

15

Вартість

3500 грн

Адреса проведення

Клініка «Ультрамед», вул. Ставова 7В,
м. Львів

Детальніше

Картка заходу БПР

Реєстраційний номер заходу БПР

5505619