Ультразвукова доплерографія артерій нижніх кінцівок - від аорти до кінчиків пальців

Пенюх Уляна Романівна

Мамчій Катерина Костянтинівна

Горак Андрій Романович

Для спеціальностей

Рівень
учасників

Програма заходу

Ультразвукова доплерографія артерій нижніх кінцівок - від аорти до кінчиків пальців

10.00-10.10

Вітальне слово. Оголошення регламенту тренінгу. Знайомство з лектором курсу.

10.10-11.00

Особливості анатомії артерій нижніх кінцівок та вимоги до проведення сканування судин.

11.00-12.00

Майстер-клас. Методика ультразвукового обстеження артерій нижніх кінцівок – з патологією та без. Оформлення результатів у вигляді написання протоколу обстеження. Обговорення методики, клінічного випадку та відповіді на питання.

12.00-13.00

Практичне відпрацювання методики обстеження учасниками тренінгу під наглядом тренерів.

13.00-13.40

Обід

13.40-17.30

Практичне відпрацювання методики обстеження учасниками тренінгу під наглядом тренерів. Розбір клінічних випадків. Написання протоколів обстеження. Запитання та відповіді.

17.30-18.00

Тестовий контроль засвоєння отриманих знань та навичок.

Максимальна кількість учасників

18

Про менторів

Пенюх Уляна Романівна

Лікар ультразвукової діагностики, лікар ендокринолог, стаж роботи 20 років загальний з них 12 років в УЗД. Член УАФУД та Асоціації Радіологів України, учасник українських та міжнародних наукових конференцій. Лектор авторських семінарів, присвячених УЗД ангіології.

Мамчій Катерина Костянтинівна

Лікар УЗД, лікар терапевт, 2 атестаційна категорія. Стаж роботи 12 років, із них в лікарем УЗД 4 роки. Учасник національних та міжрегіональних конференцій. Пройшла навчання на курсі інформації та стажування за темою «Ультразвукова ангіологія» д-ра мед. наук Кулікова В.П.

Горак Андрій Романович

Лікар УЗД 1 категорії, лікар травматолог-ортопед, стаж роботи – 17 років загальний, з них 15 років в УЗД. Член Українського Доплерівського Клубу та член Європейської Асоціації Радіології (ESR), учасник та доповідач численних українських та міжнародних наукових конференцій, автор десятка наукових статей та патенту на корисну модель. Володіє оригінальними методиками УЗД суглобів та м’яких тканин, методикою триплексного ультразвукового обстеження судин ніг та рук.

Ваші питання - Наші відповіді

Зареєструватись на подію дуже просто – впишіть свої дані.

 

УВАГА! Нова форма реєстрації на заходи БПР, затверджена МОЗ на 2024 рік – вимагає заповнення всіх комірок!

 

У відповідь на Вашу пошту чи Viber прийде лист з реквізитами для оплати заходу. Важливо, всі дані вносити без помилок, адже подані Вами дані необхідні для отримання СЕРТИФІКАТУ.

 

Після оплати заходу ваша реєстрація вважається успішною.

Участь в заходах вимагається оплачувати відразу після подання заявки. В зворотному листі ми пропонуємо кілька варіантів оплати на рахунок підприємства провайдера.

Вносячи оплату, Ви підтверджуєте свою участь у заході. Особливо це важливо, коли захід розрахований на маленьку аудиторію.

Якщо захід відбувається в онлайн форматі-тоді запис лекції доступний 60 днів.

Як в очних, так і в онлайн-заходах передбачено питання ментору і виділено на це час.

Тестування треба проходити за посиланням. При реєстрації на тестування вказуйте своє прізвище, імʼя, по батькові коректно, без помилок і свою електронну адресу. Тестування можна проходити один раз. Важливо набрати більше 80 відсотків правильних відповідей. Дані тестування подаються разом із списками учасників в МОЗ для отримання сертифікатів.

Всі наші учасники отримують сертифікати із балами БПР. Ми відправимо Вам сертифікат електронною поштою, одразу після опублікування на сайті МОЗ нашої проведеної події. Це може зайняти деякий час.

Нарахування балів БПР відбувається згідно із наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів». Ми пильнуємо за відповідністю наших програм до системи нарахування балів.

Реєстрація

НЕЗАБАРОМ

Балів БПР

15

Вартість

3500 грн

Адреса проведення

Клініка «Ультрамед», вул. Ставова 7В,
м. Львів

Детальніше

Картка заходу БПР

Реєстраційний номер заходу БПР

3701349