Ультразвукова діагностика шлунково-кишкового тракту. Не фантастика, а рутина сьогодення

Дутчак Олексій Володимирович

Для спеціальностей

Програма заходу

Ультразвукова діагностика шлунково-кишкового тракту. Не фантастика, а рутина сьогодення

День І

Нормальна анатомія стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки (ДПК). Методика УЗД стравоходу, шлунка, ДПК. Патологія стравоходу, шлунка, ДПК.

10.00-12.00

Артефакти що зустрічаються при обстеженні шлунково-кишкового тракту. Загальні відомості про анатомію стравоходу, шлунка та ДПК. Основні поняття та принципи УЗД стравоходу, шлунка та ДПК. Стандартні доступи для обстеження та варіанти нормальної візуалізації стравоходу, шлунка та ДПК.

12.00-13.00

Майстер-клас: демонстрація методики обстеження стравоходу, шлунка та ДПК.

13.00-14.00

Перерва.

14.00-17.00

Патологія стравоходу, шлунка та ДПК. Майстер клас по обстеженню пацієнтів з різними патологіями.

День ІI

Нормальна анатомія тонкого та товстого кишківника. Методика УЗД тонкого та товстого кишківника. Патологія тонкого та товстого кишківника. Апендицит.

10.00-12.00

Загальні відомості про анатомію тонкого та товстого кишківника. Основні поняття та принципи УЗД тонкого та товстого кишківника. Стандартні доступи для обстеження

12.00-13.00

Майстер-клас: демонстрація методики обстеження тонкого та товстого кишківника.

13.00-14.00

Перерва.

14.00-17.00

Патологія тонкого та товстого кишківника. Апендицит. Майстер клас по обстеженню пацієнтів з різними патологіями. Тестовий контроль.

Про ментора

Дутчак Олексій Володимирович

Спеціалізація – ультразвукова діагностика. Учасник національних та міжнародних конференцій Міжнародної Асоціації Ультразвуку (EFSUMB), співавтор наукових статей. Практикуючий лікар ультразвукової діагностики. Автор протоколу ультразвукового обстеження шлунково-кишкового тракту.

dutchak-oleksij-volodymyrovych

Ваші питання - Наші відповіді

Зареєструватись на подію дуже просто – впишіть свої дані, електронну адресу і контактний телефон. У відповідь на Вашу пошту прийде лист з реквізитами для оплати заходу. Важливо всі дані вносити без помилок, адже контактна інформація дуже важлива в плані комунікації, особливо при онлайн-заходах. Після оплати заходу ваша реєстрація вважається успішною.

Участь в заходах вимагається оплачувати відразу після подання заявки. В зворотному листі ми пропонуємо кілька варіантів оплати на рахунок підприємства провайдера.

Вносячи оплату, Ви підтверджуєте свою участь у заході. Особливо це важливо, коли захід розрахований на маленьку аудиторію.

Якщо захід відбувається в онлайн форматі-тоді запис лекції доступний 60 днів.

Як в очних, так і в онлайн-заходах передбачено питання ментору і виділено на це час.

Тестування треба проходити за посиланням. При реєстрації на тестування вказуйте своє прізвище, імʼя, по батькові коректно, без помилок і свою електронну адресу. Тестування можна проходити один раз. Важливо набрати більше 80 відсотків правильних відповідей. Дані тестування подаються разом із списками учасників в МОЗ для отримання сертифікатів.

Всі наші учасники отримують сертифікати із балами БПР. Ми відправимо Вам сертифікат електронною поштою, одразу після опублікування на сайті МОЗ нашої проведеної події. Це може зайняти деякий час.

Нарахування балів БПР відбувається згідно із наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів». Ми пильнуємо за відповідністю наших програм до системи нарахування балів.

Реєстрація

ЗАВЕРШЕНО

Балів БПР

20

Вартість

5000 грн

Адреса проведення

Клініка «Ультрамед», вул. Ставова 7В,
м. Львів

Детальніше

Картка заходу БПР

Реєстраційний номер заходу БПР

5505617