Лімфаденопатія: від клінічної анатомії до ультразвукового висновку

Кучер Аскольд Романович

Для спеціальностей

Програма заходу

Лімфаденопатія: від клінічної анатомії до ультразвукового висновку

Блок I

10.00-11.30

Клінічні аспекти лімфаденопатій. Клінічна анатомія лімфатичної системи. Патофізіологія основних процесів в лімфатичних вузлах. Яку інформацію потребують клініцисти від доктора УЗД.

11.30-13.00

Ультразвукові критерії оцінки лімфатичних вузлів та їх характеристики (розмір, діаметр короткої осі, ширина кори, форма, ворота, межа, оцінка внутрішньої структури, васкуляризація). Групи лімфатичних вузлів на шиї (клініко-ультрасонографічні аспекти).

13.00-14.00

Перерва

Блок II

14.00-15.00

Майстер-клас

16.00-17.30

Ехосеміотика доброякісних та злоякісних аденопатій. Критерії ультразвукової діагностики патологічно змінених лімфатичних вузлів в ділянці голови та шиї (реактивна лімфаденопатія, лімфаденіт, системне метастатичне ураження ЛВ, ураження ЛВ при плоскоклітинному раку та диференційованому раку щитовидної залози, ураження ЛВ при лімфомі). Особливості лімфаденопатій привушної залози. Особливості протікання лімфаденопатій у дітей та підлітків.

17.30-18:00

Тестовий контроль

Про ментора

Кучер Аскольд Романович

к.м.н., доцент кафедри променевої діагностики ФПДО Львівського Національного медичного університету ім. Данила Галицького, засновник та головний лікар клініки «УЛЬТРАМЕД», м. Львів. Досвідчений фахівець УЗД. Стаж роботи – більше 30 років. Стажування в багатьох клініках Європи, автор більше 100 друкованих праць, в тому числі двох монографій, 10 патентів на винахід, співавтор Національного керівництва з променевої діагностики (2021р).

Кучер Аскольд Романович, лікар ультразвукової діагностики вищої категорії

Ваші питання - Наші відповіді

Зареєструватись на подію дуже просто – впишіть свої дані, електронну адресу і контактний телефон. У відповідь на Вашу пошту прийде лист з реквізитами для оплати заходу. Важливо всі дані вносити без помилок, адже контактна інформація дуже важлива в плані комунікації, особливо при онлайн-заходах. Після оплати заходу ваша реєстрація вважається успішною.

Участь в заходах вимагається оплачувати відразу після подання заявки. В зворотному листі ми пропонуємо кілька варіантів оплати на рахунок підприємства провайдера.

Вносячи оплату, Ви підтверджуєте свою участь у заході. Особливо це важливо, коли захід розрахований на маленьку аудиторію.

Якщо захід відбувається в онлайн форматі-тоді запис лекції доступний 60 днів.

Як в очних, так і в онлайн-заходах передбачено питання ментору і виділено на це час.

Тестування треба проходити за посиланням. При реєстрації на тестування вказуйте своє прізвище, імʼя, по батькові коректно, без помилок і свою електронну адресу. Тестування можна проходити один раз. Важливо набрати більше 80 відсотків правильних відповідей. Дані тестування подаються разом із списками учасників в МОЗ для отримання сертифікатів.

Всі наші учасники отримують сертифікати із балами БПР. Ми відправимо Вам сертифікат електронною поштою, одразу після опублікування на сайті МОЗ нашої проведеної події. Це може зайняти деякий час.

Нарахування балів БПР відбувається згідно із наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів». Ми пильнуємо за відповідністю наших програм до системи нарахування балів.

Реєстрацію

ЗАВЕРШЕНО

Балів БПР

10

Вартість

1000 грн

Адреса проведення

Готель «Надія»
м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 40

Детальніше

Картка заходу БПР

Реєстраційний номер заходу БПР

5502930

Балів БПР

10

Вартість

1000 грн

50

Учасників

2

Дні

60

Днів – доступ до запису

20

Балів БПР

Приєднуйтесь до унікальної події!

  • Досвідчений стоматолог поділиться безцінними знаннями в області цифрових технологій.
  • Практичні знання, які ви зможете використати у своїй роботі! 
  • Сертифікація – семінар. Нараховуємо бали безперервного професійного розвитку згідно наказу МОЗ. Надсилаємо електронний сертифікат.