Клінічні питання ультразвукової діагностики лімфатичних вузлів в ділянці голови та шиї

Кучер Аскольд Романович

Для спеціальностей

Програма заходу

Клінічні питання ультразвукової діагностики лімфатичних вузлів в ділянці голови та шиї

Частина I 10.00-13.00

Анатомо-фізіологічні особливості лімфатичних вузлів. Критерії ультразвукової діагностики лімфатичних вузлів.

Частина II 13.30-18:00

Диф. діагностика обʼємних процесів в ділянці голови та шиї.

Про ментора

Кучер Аскольд Романович

к.м.н., доцент кафедри променевої діагностики ФПДО Львівського Національного університету ім. Данила Галицького, засновник та головний лікар клініки «УЛЬТРАМЕД», м. Львів. Досвідчений фахівець УЗД. Стаж роботи – більше 30 років. Стажування в багатьох клініках Європи, автор більше 100 друкованих праць, в тому числі двох монографій, 10 патентів на винахід, співавтор Національного керівництва з променевої діагностики (2021р).

Кучер Аскольд Романович, лікар ультразвукової діагностики вищої категорії

Ваші питання - Наші відповіді

Зареєструватись на подію дуже просто – впишіть свої дані, електронну адресу і контактний телефон. У відповідь на Вашу пошту прийде лист з реквізитами для оплати заходу. Важливо всі дані вносити без помилок, адже контактна інформація дуже важлива в плані комунікації, особливо при онлайн-заходах. Після оплати заходу ваша реєстрація вважається успішною.

Участь в заходах вимагається оплачувати відразу після подання заявки. В зворотному листі ми пропонуємо кілька варіантів оплати на рахунок підприємства провайдера.

Вносячи оплату, Ви підтверджуєте свою участь у заході. Особливо це важливо, коли захід розрахований на маленьку аудиторію.

Якщо захід відбувається в онлайн форматі-тоді запис лекції доступний 60 днів.

Як в очних, так і в онлайн-заходах передбачено питання ментору і виділено на це час.

Тестування треба проходити за посиланням. При реєстрації на тестування вказуйте своє прізвище, імʼя, по батькові коректно, без помилок і свою електронну адресу. Тестування можна проходити один раз. Важливо набрати більше 80 відсотків правильних відповідей. Дані тестування подаються разом із списками учасників в МОЗ для отримання сертифікатів.

Всі наші учасники отримують сертифікати із балами БПР. Ми відправимо Вам сертифікат електронною поштою, одразу після опублікування на сайті МОЗ нашої проведеної події. Це може зайняти деякий час.

Нарахування балів БПР відбувається згідно із наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів». Ми пильнуємо за відповідністю наших програм до системи нарахування балів.

Реєстрацію

ЗАВЕРШЕНО

Балів БПР

10

Вартість

1000 грн

Адреса проведення

м. Чернівці, Готель “БУКОВИНА”, вул. Головна, 141

Детальніше

Картка заходу БПР

Реєстраційний номер заходу БПР

1007484