Клінічні аспекти та методологія ультрасонографії колінного суглоба

Горак Андрій Романович

Кучер Аскольд Романович

Дутчак Андрій Володимирович

Для спеціальностей

Програма заходу

Клінічні аспекти та методологія ультрасонографії колінного суглоба

День І

Нормальна анатомія колінного суглоба. Методика УЗД колінного суглоба.

10.00-11.30

Загальні відомості про анатомію колінного суглоба. Основні поняття та принципи УЗД колінного суглоба. Стандартні доступи для обстеження структур колінного суглоба.

11.30-13.00

Функціональні проби при обстеженні суглоба. Варіанти нормальної будови колінного суглоба. Особливості будови колінних суглобів у дітей різного віку.

13.00-14.00

Перерва

14.00-17.00

Майстер-клас: демонстрація методики обстеження колінного суглоба та відпрацювання методики обстеження учасниками семінару під наглядом спеціалістів.

День ІI

УЗ семіотика травм та захворювань колінного суглоба.

10.00-11.30

Травматичні пошкодження колінного суглоба. Дегенеративні зміни колінного суглоба.

11.30-13.00

Запальні захворювання суглобу та періартикулярних структур. Пухлини м'яких тканин колінного суглобу. Вікові захворювання колінних суглобів у дітей.

13.00-14.00

Перерва

14.00-17.00

Майстер клас по обстеженню пацієнтів з різними патологіями колінного суглобу. Розбір клінічних випадків, запитання та відповіді. Тестовий контроль.

Про менторів

Горак Андрій Романович

Лікар УЗД , лікар ортопед-травматолог, стаж роботи – 17 років загальний, з них 15 років в УЗД.  Член Українського Доплерівського Клубу та член Європейської Асоціації Радіології (ESR), учасник та доповідач численних українських та міжнародних наукових конференцій, автор десятка наукових статей та патенту на корисну модель. Володіє оригінальними методиками УЗД суглобів та м’яких тканин: методикою обстеження кульшових суглобів у дітей І року життя (навчання у автора методики Р. Графа), методика обстеження суглобів у пацієнтів хворих на гемофілію – HEAD-US (навчання у автора методики К. Мартіноллі), методика ін’єкційної терапії суглобів під контролем УСГ (серія онлайн семінарів та кадавер-курс від SonoSkills, Нідерланди).

horak
Кучер Аскольд Романович, лікар ультразвукової діагностики вищої категорії

Кучер Аскольд Романович

Лікар УЗД вищої категорії, к.м.н., доцент кафедри променевої діагностики ФПДО Львівського Національного університету ім. Данила Галицького, засновник та головний лікар клініки «УЛЬТРАМЕД» м. Львів. Тема кандидатської дисертації «Ультрасонографічна діагностика травматичних ушкоджень внутрішніх структур колінного суглоба». Тема кандидатської дисертації «Ультрасонографічна діагностика травматичних ушкоджень внутрішніх структур колінного суглоба». Вперше в Украіні, запровадив курс «Ультрасонографія суглобів» на базі кафедри променевої діагностики ЛНМУ ім. Данила Галицького в 2004 р.

Дутчак Андрій Володимирович

Лікар УЗД клініки «Ультрамед» з 2017 р. курси спеціалізації по УЗД опорно-рухового апарату в проф. О.Кінзерського (Росія), стажувався в клініці проф. C.Martinoli (Італія) 2019 р.

dutchak_andrii_small

Ваші питання - Наші відповіді

Зареєструватись на подію дуже просто – впишіть свої дані, електронну адресу і контактний телефон. У відповідь на Вашу пошту прийде лист з реквізитами для оплати заходу. Важливо всі дані вносити без помилок, адже контактна інформація дуже важлива в плані комунікації, особливо при онлайн-заходах. Після оплати заходу ваша реєстрація вважається успішною.

Участь в заходах вимагається оплачувати відразу після подання заявки. В зворотному листі ми пропонуємо кілька варіантів оплати на рахунок підприємства провайдера.

Вносячи оплату, Ви підтверджуєте свою участь у заході. Особливо це важливо, коли захід розрахований на маленьку аудиторію.

Якщо захід відбувається в онлайн форматі-тоді запис лекції доступний 60 днів.

Як в очних, так і в онлайн-заходах передбачено питання ментору і виділено на це час.

Тестування треба проходити за посиланням. При реєстрації на тестування вказуйте своє прізвище, імʼя, по батькові коректно, без помилок і свою електронну адресу. Тестування можна проходити один раз. Важливо набрати більше 80 відсотків правильних відповідей. Дані тестування подаються разом із списками учасників в МОЗ для отримання сертифікатів.

Всі наші учасники отримують сертифікати із балами БПР. Ми відправимо Вам сертифікат електронною поштою, одразу після опублікування на сайті МОЗ нашої проведеної події. Це може зайняти деякий час.

Нарахування балів БПР відбувається згідно із наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів». Ми пильнуємо за відповідністю наших програм до системи нарахування балів.

Реєстрацію

ЗАВЕРШЕНО

Балів БПР

25

Вартість

3000 грн

Адреса проведення

Львів, вул. Ставова, 7В
Клініка "УЛЬТРАМЕД"

Детальніше

Картка заходу БПР

Реєстраційний номер заходу БПР

5500040

Балів БПР

10

Вартість

1000 грн

50

Учасників

2

Дні

60

Днів – доступ до запису

20

Балів БПР

Приєднуйтесь до унікальної події!

  • Досвідчений стоматолог поділиться безцінними знаннями в області цифрових технологій.
  • Практичні знання, які ви зможете використати у своїй роботі! 
  • Сертифікація – семінар. Нараховуємо бали безперервного професійного розвитку згідно наказу МОЗ. Надсилаємо електронний сертифікат.